Zrušení úředních hodin krajského úřadu pro veřejnost

20.3.2020
Zrušení úředních hodin krajského úřadu pro veřejnost

ZLÍNSKÝ KRAJ – V souvislosti s vydaným usnesením Vlády ČR o zákazu volného pohybu osob na území celé České republiky a souvisejícími krizovými opatřeními, jejichž cílem je eliminace prudkého šíření nákazy koronaviru, rozhodl ředitel Krajského úřadu Zlínského kraje o zrušení úředních hodin krajského úřadu pro veřejnost, a to v období od 16. 3. 2020 0:00 hodin až do 24. 3. 2020 6:00 hodin.

Výjimkou je provoz podatelny krajského úřadu, který pro veřejnost pro osobní podání zůstává zatím zachován, a to v omezené míře takto:

pondělí a středa od 8:00 do 11:00 hodin.

V těchto termínech zde mohou občané osobně podávat například své žádosti v rámci vyhlášených krajských dotačních programů.

Informujeme také, že omezením vstupu veřejnosti do budovy krajského úřadu nebudou žádosti o dotaci z Programu na podporu stavební obnovy kulturních památek a památek místního významu KUL03-20 přijímány osobně na oddělení památkové péče, ale žadatelé je mohou tištěnou podobu žádosti o dotaci zaslat poštou, předat na podatelně nebo zaslat případně datovou schránkou do 27. března 2020.

Veřejnost může kontaktovat zaměstnance krajského úřadu elektronicky nebo telefonicky, a to prostřednictvím elektronické podatelny podatelna@kr-zlinsky.cz nebo telefonního čísla 577 043 111 v úředních hodinách krajského úřadu.

Dále může veřejnost kontaktovat zaměstnance krajského úřadu rovněž telefonicky či elektronicky prostřednictvím přímých kontaktů, které veřejnost nalezne na webových stránkách kraje:

16. 3. 2020

Adéla Kousalová