Zpracovávání přehledu přestupků - za rok 2019

Níže uvedený odkaz umožňuje stažení šablon sloužících ke zpracování přehledu přestupků do nové podoby. Všechny šablony (soubory ve formátu Microsoft Excelu) jsou pro jednodušší manipulaci komprimovány.

K dispozici jsou v komprimačním formátu ZIP (podporováném přímo operačním systémem MS Windows), nebo v komprimačním formátu RAR.

Autoři šablon z ústředních správních úřadů do nich vložili makra; při otevírání šablon může aplikace MS Excel upozorňovat na riziko virové nákazy spojené s použitím maker. V případě technických problémů využijte spojení na kontaktní osobu, uvedené vždy v každé šabloně.

Šablony jsou rozděleny podle jednotlivých ústředních správních úřadů. Obcí 1. stupně se týkají šablony, které zpracovalo:
Ministerstvo financí
Ministerstvo pro místní rozvoj
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Ministerstvo vnitra
Ministerstvo zdravotnictví
Ministerstvo zemědělství
Ministerstvo životního prostředí
Národní sportovní agentura

Obec s pověřeným obecním úřadem vyplňuje kromě uvedených šablon též šablony, které zpracovalo:
Ministerstvo obrany

Obcí s rozšířenou působností se kromě výše uvedených šablon týkají též šablony, které zpracovalo:
Ministerstvo dopravy
Ministerstvo kultury
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Ministerstvo spravedlnosti
Správa státních hmotných rezerv
Úřad průmyslového vlastnictví

Příslušnost k vyplňování údajů ke konkrétním zákonům je pak uvedena v každém souboru na úvodním listě a následně též vyznačena u každého jednotlivého zákona.

ke stažení

.zip Šablony v komprimovaném souboru - formát ZIP 1126,91 kB