Zpracovávání přehledu přestupků

Níže uvedený odkaz umožňuje stažení šablon sloužících ke zpracování přehledu přestupků do nové podoby. Všechny šablony (soubory ve formátu Microsoft Excelu) jsou pro jednodušší manipulaci komprimovány.

K dispozici jsou v komprimačním formátu ZIP (podporováném přímo operačním systémem MS Windows), nebo v komprimačním formátu RAR.

Autoři šablon z ústředních správních úřadů do nich vložili makra; při otevírání šablon může aplikace MS Excel upozorňovat na riziko virové nákazy spojené s použitím maker. V případě technických problémů využijte spojení na kontaktní osobu, uvedené vždy v každé šabloně.

Šablony jsou rozděleny podle jednotlivých ústředních správních úřadů. Obcí 1. stupně se týkají šablony, které zpracovalo:
1. Ministerstvo financí
2. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
5. Ministerstvo zdravotnictví
7. Ministerstvo vnitra
9. Ministerstvo pro místní rozvoj
10. Ministerstvo zemědělství
13. Ministerstvo životního prostředí

Obec s pověřeným obecním úřadem vyplňuje kromě uvedených šablon též šablony, které zpracovalo:
11. Ministerstvo obrany

Obcí s rozšířenou působností se kromě výše uvedených šablon týkají též šablony, které zpracovalo:
3. Ministerstvo kultury
4. Ministerstvo práce a sociálních věcí
6. Ministerstvo spravedlnosti
8. Ministerstvo průmyslu a obchodu
12. Ministerstvo dopravy
14. Úřad průmyslového vlastnictví
15. Správa státních hmotných rezerv

Příslušnost k vyplňování údajů ke konkrétním zákonům je pak uvedena v každém souboru na úvodním listě a následně též vyznačena u každého jednotlivého zákona.

Ke stažení - komprimované soubory ZIP, RAR

.zip Šablony v komprimovaném souboru - formát ZIP 927,23 kB