Zlínský kraj vyhlašuje výzvu k předkládání návrhů na ocenění pracovníků ve školství

10.1.2020

ZLÍN – Rada Zlínského kraje schválila výzvu k předkládání návrhů na ocenění pracovníků ve školství Zlínského kraje za rok 2020. Ocenění se uděluje za významný přínos pro výchovu a vzdělávání mladé generace.

„Chceme vyznamenat pedagogické i nepedagogické pracovníky škol a školských zařízení za jejich profesionální i lidský přístup k výuce, výchově a vzdělávání. Vyzýváme tímto širokou veřejnost, představitele samospráv a zástupce dalších organizací, aby na Odbor školství mládeže a sportu krajského úřadu zasílali své návrhy,“ řekl radní pro školství Petr Gazdík.

Výzva včetně nominačního formuláře bude zaslána prostřednictvím elektronické pošty starostům obcí, ředitelům škol a školských zařízení, členům Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Zastupitelstva Zlínského kraje, dále bude zveřejněna na webových stránkách www.kr-zlinsky.cz, portálu www.zkola.cz a na úřední desce Krajského úřadu Zlínského kraje.

Uzávěrka podání návrhů je stanovena na pondělí 10. února do 12 hodin.

Zpracovala: Adéla Čuříková

10. 1. 2020