KategorieOstatní
Datum vyvěšení18.11.2021 9:00:00
Datum sejmutí30.6.2022 23:59:59
Pořadové číslo2021/1152/SOC

Akční plán rozvoje sociálních služeb ve Zlínském kraji pro rok 2023 (dál jen „Akční plán“) je první prováděcí částí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb ve Zlínském kraji pro období 2023 – 2025, který bude předložen na Zastupitelstvu Zlínského kraje pravděpodobně v dubnu 2022.

Akční plán nyní vzniká a na tvorbě se podílí např. Pracovní skupina pro potřeby a Pracovní skupina pro strategii sociálních služeb včetně zástupců měst a obcí a poskytovatelů sociálních služeb odsouhlasenou formou dle aktuální situace v daném okamžiku v souladu s platnou legislativou.

Veřejnost se může zapojit do tvorby Akčního plánu svými podněty, a to prostřednictvím e-mailu sprss@kr-zlinsky.cz nebo zasláním písemně na adresu:

Krajský úřad Zlínského kraje

Odbor sociálních věcí

Oddělení plánování a rozvoje sociálních služeb

Ing. Lenka Lokajová Hnilová

Podrobné informace jsou průběžně zveřejňovány na webových stránkách kraje kr-zlinsky.cz / Sociální oblast / Strategické dokumenty / Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb ve Zlínském kraji / Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb ve Zlínském kraji pro období 2023 - 2025.

Dokumenty ke stažení

.pdf Zlínský kraj pracuje na tvorbě Akčního plánu rozvoje sociálních služeb ve Zlínském kraji pro rok 2023 417,25 kB