Zlínský kraj na veletrhu Holiday World v Praze

21. 2. 2018

Zlínský kraj na veletrhu Holiday World v Praze

ZLÍN - Od čtvrtka 15. do neděle 18. února 2018 byla turistická nabídka Zlínského kraje prezentována na pražském veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Centrála cestovního ruchu Východní Moravy připravila na 20 m2 efektivní výstavní prostor, ve kterém byly vytvořeny podmínky pro všechny turistické oblasti regionu.

„Stánek jsme připravili tak, aby korespondoval s hlavní marketingovou osou letošního roku, která je zaměřena na 100 leté výročí založení samostatného státu Čechů a Slováků. Expozici dominoval motiv úspěšné historie firmy Baťa, ale nezapomněli jsme ani na silné stránky regionu – folklor a turistiku. Největší zájem jsme zaznamenali o Zlín a jeho baťovskou historii, stejně tak o cykloturistiku -  jak o  trasy na Valašsku, tak v okolí Baťova kanálu. Lidé se zajímali také o památky UNESCO v Kroměříži, zlínskou zoo či o lázeňské pobyty", říká Barbora Krkošková, manažerka expozice z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Součástí veletrhu bylo vyhlášení výsledků hlasování veřejnosti v anketě „Kraj mého srdce", kterou organizuje redakce odborného časopisu Kam po Česku. Zlínský kraj zde získal stejně jako v minulém roce dvě třetí místa v kategoriích „Folklor a tradice" a „Lázně, lázeňství, wellness".

Kontakt:

Ing. Zdeněk Urbanovský, Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 16 16 71, 577 043 900, turistika@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava

20180216-zk-stanek-holiday.jpg