Zámek Lešná u Valašského Meziříčí ovládnou Lovecké slavnosti

8.6.2021
Zámek Lešná u Valašského Meziříčí ovládnou Lovecké slavnosti

V areálu zámku Lešná u Valašského Meziříčí. Organizátoři z Muzea regionu Valašsko pro vás připravili nabitý program s mysliveckou tématikou plný nejrůznějších ukázek, zábavných aktivit i voňavých specialit.

Odpoledne tématicky zaměřené na lov a myslivost nabídne tradiční porci zábavy pro dospělé i děti. Na programu je sokolnická show (14:15 hodin), vystoupení kynologů s loveckými plemeny psů (15:15 hodin) a ukázka vábení zvěře (16:15 hodin). Chybět nebude ani výstava loveckých trofejí. Děti se mohou pobavit při kvízové stezce a stopování zvěře v zámeckém parku, správnou atmosféru naladí písničky cimbálové muziky Bača a těšit se můžete i na různé dobroty k jídlu a pití. „V rámci akce bude zdarma zpřístupněna výstava fotografií Po stopách velkých šelem,“ doplnila hlavní organizátorka Loveckých slavností Květa Zemanová z Muzea regionu Valašsko.

Nedávné akce na zámku Lešná u Valašského Meziříčí – Květinová slavnost a Den s pohádkou – ukázaly, že lidé už se na své oblíbené programy pod širým nebem opravdu těšili. „My pevně doufáme, že podobně úspěšné budou i Lovecké slavnosti. Všechny co nejsrdečněji zveme, přijďte si s námi užít příjemné rodinné odpoledne a konečně i více volnosti,“ pozvala Zemanová.

Aktuální informace najdete na www.muzeumvalassko.cz a Facebooku @muzeumregionuvalassko.

Jiří Koňařík, autor zprávy

Propagační pracovník Muzea regionu Valašsko