Zámek Lešná hostí sraz veteránů

2.10.2022 - 2.10.2022
zámek Lešná u Valašského Meziříčí
Muzeum regionu Valašsko, p. o.

Součástí je i závod šlapacích autíček

Milovníci a milovnice historických vozidel by rozhodně neměli chybět v neděli 2. října na zámku Lešná u Valašského Meziříčí. Do zdejšího parku dorazí účastníci mezinárodního srazu klubu Honest Veteran Car Rožnov. Součástí zastávky je doprovodný program pro všechny generace.

Do zámeckého parku v Lešné dorazí letos tuzemské i zahraniční skvosty vyráběné napříč 20. stoletím. Příjezd kolony je očekáván mezi 12 a 12.30 hodin. Kromě následné přehlídky historických vozidel Vás čeká i zajímavý doprovodný program. „Vystoupí taneční klub Swing Dance, který si jako bonus připravil i školu tance pro veřejnost. Děti se mohou těšit na závod šlapacích autíček a o hudební doprovod se postará orchestr JazzZušák ze ZUŠ Alfréda Radoka,“ nastínila kurátorka akce Květa Zemanová.

Vstupné se pohybuje v následujících relacích: Plné 60 Kč, snížené (studenti, ZTP) 40 Kč, děti (6–15 let) 30 Kč, do 6 let zdarma. „V ceně je i prohlídka expozice bankovek z celého světa v přízemí zámku,“ dodala Zemanová. Předpokládaný konec akce je v 16 hodin. „Přehlídka historických vozidel na zámku Lešná u Valašského Meziříčí měla v minulých letech vždy velký úspěch a já pevně doufám, že tomu tak bude i tentokrát. Všechny co nejsrdečněji zveme,“ vzkázala kurátorka. Další podrobnosti nejen o této akci najdete na www.muzeumvalassko.cz a @muzeumregionuvalassko (FB, Inst).

.jpg Jízda historických vozidel Lešná u VM 433,59 kB
.jpg Jízda historických vozidel foto 411,36 kB