Základní informace o počtu podaných vakcín proti COVID-19 v ČR a počet nakažených a nemocných v obcích Zlínského kraje

1.2.2021

Oddělení podpory řízení odboru Kancelář ředitele Zlínského kraje připravilo přehled, zobrazující veřejně dostupné údaje o počtech nakažených osob a počtech nemocných osob v členění po jednotlivých obcích našeho kraje.

Přehled nabízí mapový pohled v členění po krajích a okresech a dále tabulkový pohled v detailnějším členění podle obcí s rozšířenou působností a se zachycením vývoje v čase.

V přehledu najdete také základní informace o počtu podaných vakcín proti COVID-19 a přehled hospitalizací osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID-19.

Údaje jsou přebírány z webu Ministerstva zdravotnictví, kde jsou aktualizovány jednou denně.

Přehled najdete zde:

Úřední hodiny (včetně podatelny)