Zájemci o ekologicky šetrné formy dopravy se mohou zúčastnit odborných seminářů

5.4.2019
Zájemci o ekologicky šetrné formy dopravy se mohou zúčastnit odborných seminářů

ZLÍNSKÝ KRAJ – Zajímáte se o využití dopravních prostředků s elektrickým pohonem? Chtěli byste mít přehled o jejich současných trendech a technologiích? Přijďte se zúčastnit seminářů pořádaných v rámci projektu „E-mobilita Zlínského kraje", který realizuje Zlínský kraj společně s partnery.

Semináře jsou určeny všem, kteří uvažují o pořízení elektromobilů, zřízení dobíjecích stanic a související infrastruktury nebo se o tuto problematiku zajímají – tedy pro zástupce obcí, městských organizací, škol, podnikatelů, ale i pro širokou veřejnost. Semináře se uskuteční ve vybraných městech Zlínského kraje v termínech od dubna do začátku června 2019. Účast na seminářích je bezplatná. Bližší informace k harmonogramu akcí i přihlášce na seminář naleznete v přiložené pozvánce.

Dalšími plánovanými aktivitami projektu, které jsou zaměřené na osvětovou činnost o e-mobilitě Zlínského kraje, jsou prezentace elektromobilů, zřízení informačního webu k této problematice, zpracovaní analýzy e-mobility Zlínského kraje. Rozpočet projektu je ve výši 1,150 milionu korun. Projekt byl předložen do výzvy v rámci Národního programu Životní prostředí, ze státního rozpočtu je na něj možno získat dotaci ve výši 920 tisíc korun.

5. 4. 2019

Adéla Kousalová
577 043 190, 606 369 686
adela.kousalova@kr-zlinsky.cz

.pdf Pozvanka na seminare E-mobilita ZK 420,15 kB

web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.