Výzva k předložení žádostí o dotaci z Fondu Zlínského kraje - sekce KULTURA, na období od 1. 7. 2022 do 31. 12. 2022

  1.4.2022

Pozn. Při plánování kulturních projektů/akcí mějte na zřeteli možné potencionální omezení v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2!!!

Pokud se podpořený kulturní projekt/akce v KUL01-22 Program na podporu kulturních aktivit a akcí regionálního významu, 2. kolo NEUSKUTEČNÍ z jakýchkoliv příčin, či důvodů, NEMÁ příjemce dotace žádný nárok na schválenou dotaci.

Pro otevření a vyplnění žádosti je nutné mít nainstalovaný program FomFiller (nebo jeho AKTUALIZOVANOU VERZI - viz níže). Odkaz k bezplatnému stažení programu pro operační systém Windows naleznete zde.

V případě, že již máte na svém počítači program Software602 Form Filler nainstalovaný z dřívějška, je pro správné zobrazení a funkčnost formuláře nutné provést aktualizaci. Návod na aktualizace naleznete v dokumentech ke stažení.

Veškeré informace o dotačním titulu a termín příjmu žádostí (v tomto období bude zveřejněna žádost určená k odeslání) naleznete v Programu, viz níže v "Dokumentech ke stažení".

POZOR NOVÁ POVINNÁ PŘÍLOHA K ŽÁDOSTI!!! úplný výpis z evidence skutečných majitelů dle zákona č. 37/2021 Sb., o evidenci skutečných majitelů – netýká se právnických osob uvedených v § 7 tohoto zákona (např. obec, DSO, vysoké školy, příspěvková organizace obce/města, církve, fyzické osoby…). Bližší informace volně k dispozici Informační systém evidence skutečných majitelů - Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz) a na https://www.kr-zlinsky.cz/kraj-upozornuje-na-povinnost-dokladat-k-zadosti-o-dotaci-uplny-vypis-z-evidence-skutecnych-majitelu-aktuality-17488.html

1. Vlastník datové schránky

Evidující osoba může výpis získat přímo z webové stránky evidence, a to po její autentizaci a autorizaci prostřednictvím informačního systému datových schránek (právnické osoba musí mít zřízenou datovou schránku). Osoba skutečného majitele pak může výpis, který se jí týká, získat přímo z webové stránky evidence s využitím prostředků elektronické identifikace. Tyto osoby získají úplný výpis zdarma přes https://esm.justice.cz/ias/issm/rejstrik.

 

2. Subjekt bez datové schránky

Obecně pak výpisy evidující osobě nebo skutečnému majiteli umožní získat také příslušný krajský/městský soud (po ověření totožnosti žadatele) a to za poplatek tj. kolek – pozn. kolky lze koupit na pobočkách České pošty, s. p., ve výši 70 Kč (za každou stranu výpisu). Proces vyřízení záleží na vytížení příslušného soudu a také na tom, jak žadatel se soudem spolupracuje.

Dokumenty ke stažení

.zfo Žádost KUL01-22, 2.kolo 47,57 kB
.pdf Program KUL01-22 - 2.kolo 783,81 kB
.pdf Získání úplného výpisu-datové schránky 621,89 kB
.pdf Návod ke stažení FormFiller 895,95 kB

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap