Výzva k předložení žádostí o dotaci z Fondu Zlínského kraje - sekce KULTURA, na období od 1. 7. 2022 do 31. 12. 2022

1.4.2022

Pozn. Při plánování kulturních projektů/akcí mějte na zřeteli možné potencionální omezení v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2!!!

Pokud se podpořený kulturní projekt/akce v KUL01-22 Program na podporu kulturních aktivit a akcí regionálního významu, 2. kolo NEUSKUTEČNÍ z jakýchkoliv příčin, či důvodů, NEMÁ příjemce dotace žádný nárok na schválenou dotaci.

Pro otevření a vyplnění žádosti je nutné mít nainstalovaný program FomFiller (nebo jeho AKTUALIZOVANOU VERZI - viz níže). Odkaz k bezplatnému stažení programu pro operační systém Windows naleznete zde.

V případě, že již máte na svém počítači program Software602 Form Filler nainstalovaný z dřívějška, je pro správné zobrazení a funkčnost formuláře nutné provést aktualizaci. Návod na aktualizace naleznete v dokumentech ke stažení.

Veškeré informace o dotačním titulu a termín příjmu žádostí (v tomto období bude zveřejněna žádost určená k odeslání) naleznete v Programu, viz níže v "Dokumentech ke stažení".

POZOR NOVÁ POVINNÁ PŘÍLOHA K ŽÁDOSTI!!! úplný výpis z evidence skutečných majitelů dle zákona č. 37/2021 Sb., o evidenci skutečných majitelů – netýká se právnických osob uvedených v § 7 tohoto zákona (např. obec, DSO, vysoké školy, příspěvková organizace obce/města, církve, fyzické osoby…). Bližší informace volně k dispozici Informační systém evidence skutečných majitelů - Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz) a na https://www.kr-zlinsky.cz/kraj-upozornuje-na-povinnost-dokladat-k-zadosti-o-dotaci-uplny-vypis-z-evidence-skutecnych-majitelu-aktuality-17488.html

1. Vlastník datové schránky

Evidující osoba může výpis získat přímo z webové stránky evidence, a to po její autentizaci a autorizaci prostřednictvím informačního systému datových schránek (právnické osoba musí mít zřízenou datovou schránku). Osoba skutečného majitele pak může výpis, který se jí týká, získat přímo z webové stránky evidence s využitím prostředků elektronické identifikace. Tyto osoby získají úplný výpis zdarma přes https://esm.justice.cz/ias/issm/rejstrik.

2. Subjekt bez datové schránky

Obecně pak výpisy evidující osobě nebo skutečnému majiteli umožní získat také příslušný krajský/městský soud (po ověření totožnosti žadatele) a to za poplatek tj. kolek – pozn. kolky lze koupit na pobočkách České pošty, s. p., ve výši 70 Kč (za každou stranu výpisu). Proces vyřízení záleží na vytížení příslušného soudu a také na tom, jak žadatel se soudem spolupracuje.

.zfo Žádost KUL01-22, 2.kolo 47,57 kB
.pdf Program KUL01-22 - 2.kolo 783,81 kB