Východní Morava připravuje Region Slovácko Pas

  19.3.2014
Východní Morava připravuje Region Slovácko Pas

ZLÍNSKÝ KRAJ – Benefitní systém podporující návštěvnost turistické oblasti Slovácko připravuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy společně se Sdružením obcí pro rozvoj Baťova kanálu a Regionem Slovácko – sdružením pro cestovní ruch z Uherského Hradiště. TOP novinka letošní turistické sezony Region Slovácko Pas bude laické i odborné veřejnosti představena na IV. miniveletrhu cestovního ruchu Slovácka dne 26. března 2014 v uherskohradišťské Redutě.

Slevová karta nazvaná Region Slovácko Pas je jednoduchým, ale zajímavým benefitem pro všechny návštěvníky Slovácka. Hostům ubytovaným ve vybraných hotelích na Slovácku, a také v největších moravských lázní v Luhačovicích, bude slevová karta nabídnuta zdarma a možnost čerpat služby se zvýhodněnými cenami bude nastavena na dobu jejich pobytu.

„Věříme, že pro hosty ubytované na Slovácku bude bonusová karta motivací k návštěvám více turistických cílů. Luhačovice do projektu zapojujeme s vědomím, že zejména lázeňští hosté velmi často vyrážejí na krátkodobé výlety k návštěvě turistických cílů, kterými je Slovácko doslova protkáno. Jedná se o pilotní projekt, který vyhodnotíme po skončení sezony,“ uvádí Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy. 

Slevovou kartu lze získat také v turistických informačních centrech na Slovácku bez toho, aby návštěvník byl ubytován. V tomto případě je slevová karta vydána ke každému nákupu regionálních produktů v úhrnné hodnotě nejméně 200 Kč. Pro takto získanou kartu je platnost nastavena na 1 týden. 

Připravené benefity jsou rozděleny do čtyř oblastí – slevy na vstupném do historických objektů a muzeí, slevy na služby na Baťově kanále, vstupné do míst sloužících pro relaxaci a zážitky a slevy v gastronomických zařízeních - vinných sklepech a restauracích.

V této fázi projektu je zapojeno přes 40 subjektů, postupně se přidávají další. Místa, kde budou poskytovány slevy, zjistí návštěvník v letáku, který získá při vydání karty. Region Slovácko Pas bude mít vlastní stránku na portálu Východní Moravy (www.vychodni-morava.cz) a Slovácka (www.slovacko.cz). Provozovny poskytující slevy budou označeny znakem (logem) slevové karty.

Design a technickou podporu karty zajišťuje společnosti Motýl Media s. r. o., o pořizovací náklady na realizaci systému se podělila Centrála cestovního ruchu Východní Moravy s Regionem Slovácko a Sdružením obcí pro rozvoj Baťova kanálu.

 

Zpracováno s využitím tiskové zprávy Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

19. 3. 2014

Další informace:

Sýkorová Dvorníková Gabriela
tisková mluvčí
Krajský úřad Zlínského kraje
577 043 190, 731 555 161

Dana Daňová
ředitelka
Centrála cestovního ruchu VM
tel. 577 043 900, 733 161 670
dana.danova@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz
www.facebook.com/vychodnimorava

Renata Polišenská
Region Slovácko – sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Uherské Hradiště
tel.: 572 525 528, 777 818 592
renata.polisenska@slovacko.cz

Fotografie č. 2 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)
Fotografie č. 3 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)
Fotografie č. 4 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap
web, intranet, redakční systém ESMEDIA Interactive s.r.o.