Východní Morava připravuje Region Slovácko Pas

19.3.2014
Východní Morava připravuje Region Slovácko Pas

ZLÍNSKÝ KRAJ – Benefitní systém podporující návštěvnost turistické oblasti Slovácko připravuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy společně se Sdružením obcí pro rozvoj Baťova kanálu a Regionem Slovácko – sdružením pro cestovní ruch z Uherského Hradiště. TOP novinka letošní turistické sezony Region Slovácko Pas bude laické i odborné veřejnosti představena na IV. miniveletrhu cestovního ruchu Slovácka dne 26. března 2014 v uherskohradišťské Redutě.

Slevová karta nazvaná Region Slovácko Pas je jednoduchým, ale zajímavým benefitem pro všechny návštěvníky Slovácka. Hostům ubytovaným ve vybraných hotelích na Slovácku, a také v největších moravských lázní v Luhačovicích, bude slevová karta nabídnuta zdarma a možnost čerpat služby se zvýhodněnými cenami bude nastavena na dobu jejich pobytu.

„Věříme, že pro hosty ubytované na Slovácku bude bonusová karta motivací k návštěvám více turistických cílů. Luhačovice do projektu zapojujeme s vědomím, že zejména lázeňští hosté velmi často vyrážejí na krátkodobé výlety k návštěvě turistických cílů, kterými je Slovácko doslova protkáno. Jedná se o pilotní projekt, který vyhodnotíme po skončení sezony,“ uvádí Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Slevovou kartu lze získat také v turistických informačních centrech na Slovácku bez toho, aby návštěvník byl ubytován. V tomto případě je slevová karta vydána ke každému nákupu regionálních produktů v úhrnné hodnotě nejméně 200 Kč. Pro takto získanou kartu je platnost nastavena na 1 týden.

Připravené benefity jsou rozděleny do čtyř oblastí – slevy na vstupném do historických objektů a muzeí, slevy na služby na Baťově kanále, vstupné do míst sloužících pro relaxaci a zážitky a slevy v gastronomických zařízeních - vinných sklepech a restauracích.

V této fázi projektu je zapojeno přes 40 subjektů, postupně se přidávají další. Místa, kde budou poskytovány slevy, zjistí návštěvník v letáku, který získá při vydání karty. Region Slovácko Pas bude mít vlastní stránku na portálu Východní Moravy (www.vychodni-morava.cz) a Slovácka (www.slovacko.cz). Provozovny poskytující slevy budou označeny znakem (logem) slevové karty.

Design a technickou podporu karty zajišťuje společnosti Motýl Media s. r. o., o pořizovací náklady na realizaci systému se podělila Centrála cestovního ruchu Východní Moravy s Regionem Slovácko a Sdružením obcí pro rozvoj Baťova kanálu.

Zpracováno s využitím tiskové zprávy Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

19. 3. 2014

Sýkorová Dvorníková Gabriela
Krajský úřad Zlínského kraje
577 043 190, 731 555 161

Dana Daňová
ředitelka
Centrála cestovního ruchu VM
tel. 577 043 900, 733 161 670
dana.danova@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz
www.facebook.com/vychodnimorava

Renata Polišenská
Region Slovácko – sdružení pro rozvoj cestovního ruchu
Uherské Hradiště
tel.: 572 525 528, 777 818 592
renata.polisenska@slovacko.cz

Fotografie č. 2 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)
Fotografie č. 3 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)
Fotografie č. 4 (zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s.)

• podatelna@kr-zlinsky.cz

Odkazy

Právní poradna - linka 199  |  Bezkorupce ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje zlk.neziskovka.cz - neziskové organizace ve Zlínském kraji Průmyslová zóna Holešov Jednotné územní plány a územně analytické podklady Inovace - Inovační portál Zlínského kraje Technologické inovační centrum Zlínský kraj - Východní Morava Energetická agentura Poradenská aplikace pro žáky středních a základních škol Program rozvoje obcí – aplikace OBCEPRO Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o.