Vstupenky na charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem jsou již v prodeji

13. 5. 2019

Od dnešního dne si mohou návštěvníci zakoupit v předprodeji vstupenky na již tradiční charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem, který se bude opět konat na platformě 14|15 Baťova institutu dne 11. června ve 20 hodin. Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně pod vedením dirigenta Roberta Kružíka zahraje Mou vlast od Bedřicha Smetany. Jako předskokan vystoupí skupina Light & Love a večer zakončí tematický videomapping.

Vstupenky je možné od dnešního dne zakoupit v předprodeji na obou recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

„O koncert je každoročně velký zájem a vzhledem k omezené kapacitě platformy doporučuji všem návštěvníkům, kteří chtějí zažít tento jedinečný hudební večer pod širým nebem, aby si vstupenku zakoupili co nejdříve,“ uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Výtěžek z charitativního koncertu je určen ve prospěch poskytování sociálně-zdravotní služby pro osoby s duševním onemoc­něním ve zřizovaných Centrech duševního zdraví neziskovými organizacemi Charita Uherské Hradiště a Centrum služeb a podpory Zlín, o. p. s. Akce se koná pod záštitou radní pro oblast sociálních záležitostí, neziskového sektoru a rodinné politiky Michaely Blahové a radního pro oblast kultury, památkové péče, církví, mládeže a sportu Mgr. Miroslava Kašného.

V případě nepřízně počasí bude akce zrušena.

Pořadateli koncertu jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj.

Aktuální informace naleznete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.

 

Kontakt:
Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o
alena.babicova@14-15.cz
+420736 505 513

-mg-2960-foto-jiri-balat.jpg
pozvanka-filharmonie-pod-sirym-nebem.jpg



« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY

Provoz podatelny

  • Pondělí 8:00 - 11:00
  • Středa 8:00 - 11:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap