Ve zlínské nemocnici se rekonstruuje vozovka

2. 7. 2019

V areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od pondělí 1. července do čtvrtka 4. července rekonstruuje vozovka mezi budovami 21 a 13 ve směru od vjezdu z ulice Zálešná až po zatáčku u budovy trafostanice nad lineárním urychlovačem. Ve čtvrtek si práce vyžádají úplné uzavření ulice pro vozidla, a to v čase od 6 do 16 hodin, s výjimkou sanitek. Vozovka bude uzavřena až po budovu porodnice.

Vjezd do areálu bude ve čtvrtek zajištěn u budovy prádelny a na východní straně areálu. Vstup do přístavby 21A k lineárnímu urychlovači bude primárně přes budovu 21 přes spojovací krček, případně po chodníku na východní straně budovy 21. Za případné komplikace se pacientům a návštěvníkům nemocnice i našim zaměstnancům omlouváme.

Postup prací:

  • V pondělí 1. července byla zahájena oprava chodníku a obrubníku podél východní strany budovy č. 21 onkologie. Budou vyměněny rozpadlé silniční obrubníky a lokálně vyrovnána betonová dlažba. Bude prováděno za běžného omezeného provozu vozidel.
  • V úterý 2. července proběhne odfrézování stávající vrstvy asfaltového krytu po betonový podklad. Bude prováděno za omezeného provozu vozidel.
  • Ve středu 3. července bude probíhat ruční vybourávání zbývající stávající vrstvy asfaltového krytu po betonový podklad okolo obrubníků a kanalizačních šachet. Bude prováděno za běžného omezeného provozu vozidel.
  • Ve čtvrtek 4. července od 6 hodin do 8 hodin se provede penetrační nástřik vozovky. Od cca 8 hodin do 11 hodin proběhne pokládka nové finální asfaltové vrstvy vozovky. Poté bude probíhat zrání a cca v 16 hodin bude vozovka zprůjezdněna.

 

ZPRÁVU ZPRACOVAL:
Mgr. Zdeněk Dvořák | PR specialista nemocnic Zlínského kraje

VÍCE INFORMACÍ POSKYTNE:
Bc. Egon Havrlant | tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje

nemocnice-kntb.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY

Provoz podatelny

  • Pondělí 8:00 - 11:00
  • Středa 8:00 - 11:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap