Územní plány obcí Zlínského kraje

23.10.2017
Územní plány obcí Zlínského kraje

- odkazy na jednotně zpracované územní plány obcí Zlínského kraje (podle metodiky Sjednocení ZdÚP 2012) existující v prostředí portálu JUAP, které lze prohlížet v digitální podobě odpovídající vydaným "papírovým" územním plánům s funkcionalitami geografického informačního systému (prohlížení po vrstvách (pro registrované oprávněné subjekty), prohlížení atributů, vyhledávání, návaznosti na sousední obce, atd.)

- odkazy na nativní umístění územních plánů obcí Zlínského kraje a Zásad územního rozvoje Zlínského kraje; grafická část, textová část, OOP, metadata v PDF

- odkazy na vektorová data územních plánů obcí Zlínského kraje a Zásad územního rozvoje Zlínského kraje (podle metodiky Sjednocení ZdÚP 2012) ke stažení

Přehled územních plánů obcí Zlínského kraje existujících v prostředí portálu JUAP, odkazy na kompletní dokumentaci ÚP a vektorová data ke stažení: