Úřední hodiny krajského úřadu pro veřejnost jsou zrušeny až do odvolání

15.4.2020
Úřední hodiny krajského úřadu pro veřejnost jsou zrušeny až do odvolání

ZLÍNSKÝ KRAJ – V souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným vládou pro území ČR, a navazujícími krizovými opatřeními, jejichž cílem je eliminace šíření nákazy koronavirem (omezení pohybu na veřejně dostupných místech, omezení kontaktů, omezení provozu orgánů veřejné moci a správních orgánů), rozhodl ředitel Krajského úřadu Zlínského kraje až do odvolání úplně zrušit úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje pro veřejnost.

Výjimkou je provoz podatelny krajského úřadu, který pro veřejnost pro osobní podání veřejnosti zůstává zatím zachován, a to v omezené míře takto:

pondělí a středa od 8:00 do 11:00 hodin.

V těchto termínech zde mohou občané osobně podávat například své žádosti v rámci vyhlášených krajských dotačních programů.

Informujeme také, že omezením vstupu veřejnosti do budovy krajského úřadu nebudou žádosti o dotaci z Programu na podporu stavební obnovy kulturních památek a památek místního významu KUL03-20 přijímány osobně na oddělení památkové péče, ale žadatelé je mohou tištěnou podobu žádosti o dotaci zaslat poštou, předat na podatelně nebo zaslat případně datovou schránkou do 27. března 2020.

Veřejnost může kontaktovat zaměstnance krajského úřadu přednostně elektronicky nebo telefonicky, a to prostřednictvím elektronické podatelny podatelna@kr-zlinsky.cz  nebo telefonního čísla 577 043 111 v původních úředních hodinách krajského úřadu.

Dále může veřejnost kontaktovat zaměstnance krajského úřadu rovněž prostřednictvím přímých kontaktů, které nalezne na webových stránkách kraje: https://tel.kr-zlinsky.cz

24. 3. 2020

Adéla Kousalová
577 043 190, 606 369 686