Strategická průmyslová zóna v Holešově má nové vedení

  9.2.2021
Strategická průmyslová zóna v Holešově má nové vedení

ZLÍN – Rada Zlínského kraje, která je zároveň Valnou hromadou akciové společnosti Industry Servis spravující pro Zlínský kraj Strategickou průmyslovou zónu Holešov, odvolala z funkce předsedkyně představenstva této společnosti Ing. Věru Fouskovou a na základě výběrového řízení s účinností od 1. března 2021 zvolila do funkce předsedy představenstva Ing. Mgr. Lucii Pluhařovou. Informoval o tom náměstek hejtmana Lubomír Traub, zodpovědný za strategický rozvoj, územní plánování a cestovní ruch.

„Od nového vedení očekáváme dynamické podněty k rozvoji této strategické průmyslové zóny, kterou Zlínský kraj potřebuje do roku 2040 obsadit. Tímto splníme podmínky Ministerstva průmyslu a obchodu, které máme jako kraj nastaveny. Věřím, že do konce volebního období se nám podaří zajistit, aby minimálně na všech pozemcích v centrální části průmyslové zóny byly dokončeny a zprovozněny výrobní a další podnikatelské prostory,“ řekl náměstek Lubomír Traub. 

„Vývoj na trhu práce v nejbližších letech je vzhledem k aktuální epidemiologické situace těžko předvídatelný, nicméně můžeme potvrdit, že naším cílem je různorodé obsazování průmyslové zóny co do velikosti i charakteru podnikatelských záměrů. Chceme, aby vedle výroby byly zastoupeny i služby, prostory k pronájmu i k volnočasovým aktivitám. Důležité je, abychom postupovali v souladu s podmínkami životního prostředí,“ řekl náměstek Traub.

 

9. 2. 2021

Další informace:
Helena Mráčková  
oddělení komunikace a vztahů s veřejností
577 043 191, 731 555 179
helena.mrackova@kr-zlinsky.cz

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí, středa 8:00 - 17:00
všechna pracoviště vč. podatelny

  • úterý, čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
podatelna krajského úřadu
(ostatní pracoviště pouze po objednání)
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap