Rožnovský skladatel Adam Uličný získal další hudební ocenění, tentokrát v New Yorku

13. 10. 2021

Za skladbu Mystery of Castle získal rožnovský hudební skladatel hlavní cenu Award Winner na mezinárodním filmovém festivalu New York International Film Awards, v kategorii Best sound design. Tato podmanivá skladba doprovází video s názvem Tajemný hrad Štramberk, které sám tento skladatel natočil a sestříhal.

Adam Uličný tak navazuje na předešlá hudební ocenění, která letos získal na mezinárodních filmových festivalech v Kanadě, Francii či Cannes za skladbu Mountain Symphony v kategoriích Nejlepší hudební skladatel a Nejlepší originální dílo.

Hudební skladatel, songwriter, zpěvák a multiinstrumentalista Adam Uličný pochází z Ostravy, vystudoval 12 let obor hra na klasický klavír. Jeho zaměřením a velkou oblibou je tvorba filmové hudby. Žije v Rožnově pod Radhoštěm. Působil v několika kapelách, loni o sobě dal vědět sólovým projektem – dvě skladby jste mohli slyšet také ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Videoklip k singlu V představách vysílalo i Óčko.

Více informací o tomto skladateli naleznete na webových stránkách www.adamulicny.com

 

adam-ulicny-new-york.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap