Regionální stálé konference Zlínského kraje v letech 2018-19

Sekretariát Regionální stálé konference Zlínského kraje aktuálně připravuje k předložení do vyhlášené výzvy č. 3 Operačního programu technická pomoc žádost o podporu k projektu "Regionální stálá konference Zlínského kraje, zajištění činnosti 2018-2019".

Cílem realizace projektu je zajištění chodu Regionální stálé konference ve Zlínském kraji. Žadatelem o dotaci je Zlínský kraj, projekt nemá partnera a jeho realizace probíhá od 01.01.2018 do 31.12.2019.

Předpokládaný finanční rámec projektu je 4.601.000 Kč. Projekt je 100% financován z OPTP, 85% podíl je zajištěn z Kohezního fondu a 15 % ze státního rozpočtu.

Všeobecný cíl projektu:

• zajištění činnosti Regionální stálé konference ve Zlínském kraji v letech 2018-2019

Specifické cíle projektu:

• organizační zajištění RSK ZK a jejich pracovních skupin, případně dalších jednání či seminářů s přímou vazbou na činnost RSK ZK danou statutem RSK,
  • příprava odborných materiálů pro činnost RSK ZK a jejich pracovních skupin.

Cílové skupiny projektu:

• členové Regionální stálé konference Zlínského kraje,
  • členové pracovních skupin při Regionální stálé konferenci Zlínského kraje,
  • pracovníci sekretariátu Regionální stálé konference Zlínského kraje.

Zveřejněno 7. ledna 2018

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY