Regionální poradenské centrum SK-CZ

Operační program: Interreg V-A SK-CZ

Prioritní osa: 3. Rozvoj místních iniciativ -  3.1 Zvýšení kvalitativní úrovně přeshraniční spolupráce místních a regionálních aktérů

Cíl projektu: Hlavním cílem tohoto projektu je prostřednictvím spolupráce Zlínského kraje a Trenčianského samosprávného kraje napomáhat při rozvoji přeshraniční spolupráce.

Vedoucí partner: Trenčiansky samosprávny kraj

Hlavní přeshraniční partner: Zlínský kraj

Období realizace:  1. 9. 2017 – 31. 8. 2021

Rozpočet projektu: 243 618 EUR (celkový rozpočet pro oba projektové partnery)

Stručný popis projektu: Záměrem projektu je vytvoření Regionálních poradenských center v sídle Trenčianského samosprávneho kraje a Zlínského kraje, jejichž cílem bude vzájemnou spoluprací zajistit zvýšení kvality předkládaných projektových žádostí, zvýšení kvality implementace projektů, podpora vytvoření a udržení trvalých partnerství v příhraničních regionech. Tento cíl bude dosažen poradensko-konzultační činností, získáváním nových potenciálních žadatelů a vytvořením nových partnerství. Projektové aktivity budou oslovovat všechny skupiny oprávněné v rámci programu Interreg V-A SK-CZ. Projektové aktivity budou zasahovat především na území Trenčianského samosprávného kraja a Zlínského kraje s možností zapojení partnerů i z dalších krajů oprávněného území.

Kontakt:

Ing. Marcela Kvapilová, tel: 577 043 828, email: marcela.kvapilova@kr-zlinsky.cz

Ing. Bedřich Štekl, tel: 577 043 829, email: bedrich.stekl@kr-zlinsky.cz

aktuální informace pro subjekty ze Zlínského kraje jsou pravidelně zveřejňovány zde:  https://www.kr-zlinsky.cz/interreg-v-a-slovenska-republika-ceska-republika-cl-3528.html