Programy slev pro rodiny s dětmi

V kraji jsou dlouhodobě zavedeny mimo jiné zvýhodněné rodinné ceny provozovatelů turistických atraktivit nebo slevy pro turisty/návštěvníky regionu poskytované v podobě regionální karty hosta.

Vlastní slevy ze vstupného provozovatelů turistických cílů,
tzv. rodinné ceny, můžete v regionu získat například zde:

-          Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
-          Betlém Horní Lideč
-          Letní koupaliště Valašské Meziříčí
-          Archeoskanzen Modrá
-          Zámek Buchlovice
-          Aquapark Uherské Hradiště
-          Arcibiskupský zámek a Květná zahrada Kroměříž
-          Zámek Chropyně
-          14-15 BAŤŮV INSTITUT
-          Zoo a zámek Zlín – Lešná
-          Městské koupaliště Otrokovice

A v mnoha dalších turistických cílech v regionu. Inspiraci hledejte například na www.vychodni-morava.cz Pro čerpání těchto slev není určen žádný nadřazený benefitní program, při návštěvě musíte pouze splnit podmínku provozovatele pro poskytnutí rodinné slevy.

Regionální karty hosta:

-          Rožnov Card

Kartu hosta získáte v participujících hromadných ubytovacích zařízeních v Rožnově pod Radhoštěm za přespání na dvě a více nocí. Po předložení karty na pokladnách akceptačních míst v Rožnově pod Radhoštěm (zapojeny jsou Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna, Gibon park, Rožnovské pivní lázně, Ranč Bučiska) čerpáte výhody (sleva od 25%).  Karta je platná do 30. 9. 2016.

-          Karta Hostýnska
-          Region Slovácko pas

Možnost návštěvy vybraných turistických cílů, volnočasových zařízení a restaurací v regionu Slovácko se slevou od 10%. Mezi zapojené regionální subjekty patří např. do Archeoskanzen Modrá, Živá voda Modrá, Muzeum Velehrad, Slovácké muzeum Uherské Hradiště, půjčovna lodí na Baťově kanálu, Baloncentrum Břestek, Aquapark Uherské Hradiště, Smajlíkov, aj. Kartu je možné zakoupit v informačních centrech v regionu Slovácko (např. Informační centrum v Uherském Hradišti), cena karty je 200,- Kč. Karta má platnost 2 roky a slevy s kartou je možné čerpat po celé České republice – karta je zapojena do programu Sphere, www.sphere.cz.

Památky zařazené pod Národní památkový ústav (hrady, zámky) – ve Zlínském kraji například hrad Buchlov, zámek Buchlovice, zámek Vizovice - můžete se slevou navštívit prostřednictvím projektu Klíč k památkám – každá šestá návštěva v průběhu dvanácti měsíců je zdarma. Informace o projektu