Při slavnostním otevření si novou výdejnu prohlédli zaměstnanci zlínské nemocnice i hejtman

23. 10. 2019

Včerejší slavnostní otevření výdejny zdravotnických potřeb v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně bylo příležitostí pro vedoucí zaměstnance jednotlivých oddělení, aby si nové prostory mohli prohlédnout. Setkání se účastnil rovněž Jiří Čunek, hejtman Zlínského kraje, a také Michaela Blahová, členka rady Zlínského kraje. Nová výdejna začala v areálu zlínské nemocnice fungovat před měsícem, po více než osmi letech je tak tato služba opět dostupná pacientům.

„Dosud si pacienti mohli běžné zdravotnické pomůcky vyzvednout v nemocniční lékárně. Nová výdejna sídlí v samostatných prostorách, a lidé v ní najdou široký sortiment ortéz, bandáží, pomůcek pro inkontinenci, kompresních punčoch, chodítek, speciální obuvi, čtecích brýlí, ale například i bezlepkových potravin. Nabízíme také možnost rozvozu pomůcek po Zlíně a okolí. Věříme, že pacienti budou s novou službou spokojeni,“ uvedl Pavel Kurfürst, vedoucí lékárník Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Novou výdejnu lidé najdou v budově číslo 43 v blízkosti hlavní lékárny a vjezdové brány, přístupná je vstupem přímo z Havlíčkova nábřeží. Otevřená je ve všední dny od 7.30 do 16.00 hodin, ve středu do 16.30 hodin a v pátek do 15.30 hodin. Informace o sortimentu zdravotnických pomůcek lze získat také na telefonním čísle výdejny 577 552 600 nebo na e-mailové adrese pzt.lekarna@bnzlin.cz.

ZPRÁVU ZPRACOVAL A VÍCE INFORMACÍ POSKYTNE:

Bc. Egon Havrlant | tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje

kntb-vydejna-potreb-slavnostni-01.jpg