Portál o Uznávání zahraničního vzdělání a kvalifikace

Nový informační portál o Uznávání zahraničního vzdělání a kvalifikace http://nostrifikace.mkc.cz/

 

Portál je zejména praktickou pomůckou všem, kteří buď sami potřebují uznat své vzdělání a kvalifikaci, či poskytují poradenství v této oblasti. Přehledně shromažďuje informace o uznávání zahraničního vzdělání a kvalifikace v nejrůznějších situacích, pro účely studia, zaměstnání a živnostenského podnikání jako fyzická osoba. Uživatele postupně provádí jednotlivými kroky procesu. U každého kroku uživatel nalezne celou řadu doplňkových informací, které k úspěšnému vyřízení uznání zahraničního vzdělání či kvalifikace potřebuje. Portál obsahuje kontakty na uznávací orgány, vysvětluje postup ověřování dokumentů, obsahuje odkazy na relevantní legislativu a slovníček pojmů spjatých s problematikou.

Věříme, že se Vám portál stane užitečnou pomůckou a rádi bychom, aby se jí stal i co největšímu okruhu zájemců o problematiku. Rádi bychom Vás proto požádali, zda byste jej nemohli šířit dále mezi uživatele Vašich internetových stránek. Pro tyto účely jsme vytvořili banner, který můžete ve Vašem redakčním systému přes jednoduché vložení url adresy propojit s portálem. Stačí tak nahrát obrázek a dodat dle Vaší administrace url: http://www.nostrifikace.mkc.cz/.

dokumenty ke stažení

.gif banner-120x300D 18,79 kB
aktualizováno: 18.4.2014

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap