Pomoc z nebe zlínské onkologii

12. 10. 2018

Akce nazvaná „Pomoc z nebe zlínské onkologii" se v rámci charitativního projektu Pomáháme onkologii uskuteční ve čtvrtek 18. října od 15 hodin ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. Poprvé ve Zlíně bude představeno létající auto a na přednášce Pavla Březiny se návštěvníci dozvědí o Africe na padáku. Dobrovolné vstupné podpoří zlínskou onkologii.

Na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU se tak uskuteční další charitativní akce, která bude atraktivní pro návštěvníky všech věkových kategorií. Akci podporuje pan Pavel Březina, ředitel společnosti Nirvana Systems, který představí první létající auto na světě. To se ve vzduchu vznáší jako vírník a po přistání dokáže jet po silnici jako automobil s registrační značkou. Na platformě budou vystaveny dva vírníky, pro děti i dospělé budou velkou atrakcí. Představeno bude originální cestování vzduchem, ale také další možnosti využití, například jako rychlého záchranného prostředku.

Pro návštěvníky je od 17 hodin připravena přednáška Pavla Březiny, který je vicemistr Evropy i světa v motorovém paraglidingu a v letošním roce získal stříbrnou pozici v závodu motorových paraglidů - Icarus Trophy v Africe. Na přednášce se dozvíme o průletu přes území tří států - Jihoafrickou republiky, Botswanu a Zimbabwe - a přes Národní parky Zambezi a Viktoriiny vodopády.

Vstupné na akci je dobrovolné. Vybraná částka poputuje na charitativní projekt Pomáháme onkologii, který vznikl před třemi lety s cílem zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu při léčbě pacientů Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Akce se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka.

 

pomoc-z-nebe-pozvanka.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap
web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.