Platné smlouvy v Registru smluv

Report, vytvořený oddělením podpory řízení odboru Kancelář ředitele, je určen pro přehledné zobrazení údajů o všech smlouvách, zveřejněných způsobem dle zákona o Registru smluv a dále navazujících údajů z nezávislého zdroje Hlídač státu, který provádí posouzení správnosti zveřejnění vlastními postupy a algoritmy a poskytuje informace o potenciálních chybách ve zveřejněných záznamech.

Je třeba zdůraznit, že oba uvedené datové zdroje jsou veřejné, otevřené, je možné je zpracovávat i jiným způsobem, než který je nabízen v připraveném reportu.

Rovněž zdůrazňujeme, že krajský úřad vytvořením tohoto reportu nijak nehodlá kontrolovat a posuzovat obce a další subjekty z hlediska případné chybovosti zveřejňovaných smluv, krajský úřad v této souvislosti neposkytuje metodické poradenství a ani neočekává od obcí a dalších subjektů reakce či zpětnou vazbu, jak s informacemi o potenciálních chybách bylo naloženo.

Data v reportu jsou aktualizována každý den.

Klepnutím SEM přejděte na report.

Řešení bylo prezentováno na setkání představitelů měst a obcí Zlínského kraje dne 10.10.2019.

 

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny (včetně podatelny)

  • Pondělí 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Úterý ---
  • Středa 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Čtvrtek ---
  • Pátek ---
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap