Petra Psotková je novou ředitelkou Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

  6.8.2018
Petra Psotková je novou ředitelkou Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

Správní rada Centrály cestovního ruchu Východní Moravy jmenovala  novou ředitelku, kterou se stala Petra Psotková. Ta střídá Danu Daňovou, která centrálu vedla po více jak deset let.

„Petra Psotková má praktickou zkušenost jak s cestovním ruchem, kdy úspěšně řídila celý projekt rodinného zámeckého hotelu, tak mnohaletou praxi v marketingové oblasti, což je v cestovním ruchu nezbytné," uvedl hejtman Jiří Čunek a dodal: „Jejím prvním úkolem je připravit nový plán rozvoje cestovního ruchu ve Zlínském kraji, se spoluúčasti  podnikatelů."

„Mým cílem je vytvořit pro náš kraj jasnou a rozpoznatelnou tvář, která nezapadne mezi ostatními. Z našeho kraje chceme budovat vyhledávané a nezapomenutelné místo pro turisty z celé republiky, ale i ze zahraničí," představila své plány nová ředitelka Petra Psotková a dodala: „Cestovní ruch je nedílnou součástí společenského, kulturního a ekonomického dění každého kraje. Právě proto je nutné k této oblasti přistupovat komplexně a s jasnou strategií, která povede k pozitivní propagaci našeho kraje a to nejenom v kraji samotném, ale také napříč celou republikou a rovněž do zahraničí. Je nutné budovat značku našeho kraje, která bude mít jasně definované atributy."

6. 8. 2018

Adéla Kousalová
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 606 369 686
adela.kousalova@kr-zlinsky.cz

 

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap
web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.