Partnerství pro novou strategii Zlínského kraje

Odbor strategického rozvoje kraje, oddělení koncepcí a absorpční kapacity úspěšně realizoval v letech 2004 až 2007 projekt „Partnerství pro novou strategii Zlínského kraje", a to za finanční podpory ze Strukturálních fondů EU (SF), v rámci Společného regionálního operačního programu (SROP), priority 3. Rozvoj lidských zdrojů, opatření 3.3. Posílení kapacity místních a regionálních orgánů při plánování a realizaci programů, Státního rozpočtu ČR a rozpočtu Zlínského kraje.
Projekt měl dopad na celé území Zlínského kraje s částečným přesahem i do okolních regionů.

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY

Provoz podatelny