Oddělení rozpočtu a financování

Konzultační dny pro obce

Podklady k prezentaci na konzultační dny pro obce více »

Volby do zastupitelstev obcí a do Senátu 2018

Podklady týkající se voleb do zastupitelstev obcí a Senátu 2018. více »

Finanční vztah státního rozpočtu k rozpočtům obcí na rok 2019
Předpokládané daňové výnosy obcí v roce 2019 - Kalkulačka RUD
Finanční vztah státního rozpočtu k rozpočtům obcí na rok 2018
Dotace z MŠMT - Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání - ÚZ 33063
Dotace z MPSV - Operační program Zaměstnanost 2014+ - UZ 13013
Dotace z MV na zabezpečení akceschopnosti SDH pro rok 2018
Dotace ze SZIF - kontrola
Informace k účinnosti zákonů č. 23/2017 Sb., č. 24/2017 Sb., a č. 25/2017 Sb.

Zde přikládáme základní informace k účinnosti zákonů č. 23/2017 Sb., č. 24/2017 Sb., a č. 25/2017 Sb. Dopady se týkají aktuálně zejména povinnosti zveřejňování vybraných dokumentů. Podrobnější informace zveřejnilo Ministerstvo financí ve svých zprávách pro finanční orgány obcí a krajů číslo 2/2017 - dostupné na http://www.denik.obce.cz/go/dokumenty/Z_mf/rok_17/2_17/index.htm

Informace, které byly e-mailem zaslali obcím, mají charakter metodického doporučení, obce si mohou zvolit vlastní, odlišný postup. více »

Kontrolní vazby výkazu FIN 2-12 M

Zde přikládáme seznam kontrolních vazeb výkazu FIN 2-12 M. Chybové hlášení, které obdrží účetní jednotka, obsahuje číslo chybné vazby, které si může přiřadit podle sloupce "ID Vazby" seznamu ke konkrétní kontrolní vazbě, která je porušena více »