Neziskovky mohou veřejnost informovat prostřednictvím krajského portálu

  25.11.2020
Neziskovky mohou veřejnost informovat prostřednictvím krajského portálu

ZLÍN - Prostřednictvím portálu neziskovky.kr-zlinsky.cz mají neziskové organizace ve Zlínském kraji možnost informovat širokou veřejnost o své činnosti a připravovaných aktivitách. Portál administruje oddělení organizačních činností a neziskového sektoru Odboru Kancelář hejtmana Zlínského kraje.

„Budeme rádi, když se neziskové organizace zaregistrují, protože jim pak můžeme zasílat informace o pořádaných seminářích na různá zajímavá odborná témata. Zvláště před Vánocemi se také stává, že nás oslovují donátoři s požadavkem o kontakt na některou z neziskových organizací, kterou by chtěli podpořit a my je odkazujeme právě na ty registrované na krajském portálu,“ sdělila statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná za oblast sociálních věcí a neziskového sektoru.

Neziskovky si při bezplatné registraci spravují a aktualizují veškeré údaje o své organizaci samy, s možností publikovat články o své činnosti nebo vkládat pozvánky na vlastní pořádané akce. Portál nabízí informace o aktuálním dění v neziskovém sektoru, o právních předpisech, grantový kalendář, poradnu a rovněž upozorňuje na připravované semináře.

Více na: https://neziskovky.kr-zlinsky.cz/

 

25. 11. 2020

Další informace:
Helena Mráčková
oddělení komunikace a vztahů s veřejností
577 043 191, 731 555 179
Helena.mrackova@kr-zlinsky.cz

 

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí, středa 8:00 - 17:00
všechna pracoviště vč. podatelny

  • úterý, čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
podatelna krajského úřadu
(ostatní pracoviště pouze po objednání)
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap