Mikuláš naděloval i v Uherskohradišťské nemocnici

  6.12.2018
Mikuláš naděloval i v Uherskohradišťské nemocnici

Mikuláš se svou družinou vstoupil na dětské oddělení už v dopoledních hodinách. Na všech pokojích ho vítaly děti básničkami, písničkami, obrázky nebo dokonce modlitbičkami. Za odměnu jim dva půvabní andělé rozdávali balíčky, které i v letošním roce věnovala nemocnici firma Hamé. „S Uherskohradišťskou nemocnicí spolupracujeme dlouhodobě, mikulášská nadílka tak patří k tradičním akcím. Jsme rádi, když naše dárečky vykouzlí úsměv na tváři a pomůžou dětem zpříjemnit chvilky, strávené na nemocniční posteli," říká Petr Kopáček z firmy Hamé. V letošním roce navíc firma přišla s jednou novinkou, a to s fotoaparátem, který umí ihned fotografii vyvolat. Kdo měl zájem, mohl tak mít hned na místě fotku na památku.

Mikulášskou družinu nemocnici zajistili studenti Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické. „Se zdravkou spolupracujeme dlouhé roky. Její studenti to u nás většinou dobře znají ze svých praxí a vycházejí nám vstříc. Letos se navíc nadílka mimořádně povedla. Struktura našich pacientů je právě teď velice pestrá - máme tady od těch nejmenších dětí až po téměř dospělé.  A všichni byli dnes mimořádně dobře naladění. Moc se nám to líbilo," pochvalovala si dopoledne vedoucí staniční sestra Dana Hanáčková.

uhn-mikulas02.jpg
uhn-mikulas03.jpg
uhn-mikulas04.jpg

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap
web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.