Michaela Schneider a Dagmar Kovaříková ze zlínské nemocnice soutěží o titul Žena regionu

10. 7. 2019

Michaela Schneider, koordinátorka dobrovolnického centra, a Dagmar Kovaříková, lékařka novorozeneckého oddělení - hned dvě zaměstnankyně Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně byly zařazeny do prestižní soutěže o titul Žena regionu. O vítězce rozhoduje veřejnost, hlasovat je možné do 31. srpna. Představitelky zlínské nemocnice lze podpořit prostřednictvím odkazů http://www.zenaregionu.cz/zena/1019/michaela-schneider, http://www.zenaregionu.cz/zena/1058/dagmar-kovarikova.

„Fakt, že jsem byla zařazena do hlasování, mě nesmírně překvapil a potěšil. Velice si toho vážím. Hlasy, které mi přijdou, budu brát nejen jako ocenění mé dosavadní práce, ale i jako ocenění všech mých kolegyň ze zlínské nemocnice,“ svěřila se Michaela Schneider. „Nemyslím si, že dělám něco výjimečného. Ale toho, že mě kolegové do soutěže nominovali, si velmi vážím. Moc mě potěšili,“ konstatovala Dagmar Kovaříková.

Celonárodní soutěž Žena regionu je vyhlašována od roku 2009 a je určena pro všechny ženy, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají ostatním, a ještě při tom všem zvládají péči o rodinu. Více informací včetně pravidel hlasování lze nalézt na odkazu http://www.zenaregionu.cz.

Zařazení svých zaměstnankyň do hlasování o titul Žena regionu si zlínská nemocnice velmi váží. „Pro nominaci jsou nutné mimo jiné úspěchy v práci, ale také to, jak jsou dotyčné ženy vnímány okolím. To, že paní Dagmar Kovaříková a Michaela Schneider mají profesně i lidsky výbornou pověst, nás velmi těší. Jsme za takové pracovnice rádi a držíme jim palce, ať v soutěži uspějí co nejlépe,“ vzkázal Radomír Maráček, předseda představenstva nemocnic Zlínského kraje.

 

ZPRÁVU ZPRACOVAL:
Mgr. Zdeněk Dvořák | PR specialista nemocnic Zlínského kraje 

VÍCE INFORMACÍ POSKYTNE:
Bc. Egon Havrlant | tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje

kovarikova-schneider.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY

Provoz podatelny

  • Pondělí 8:00 - 11:00
  • Středa 8:00 - 11:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap