Letní čtenářská šifra - Prázdninové literární luštění pro všechny milovníky knih

1.7.2019 - 31.8.2019
Facebook, Instagram a web Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
https://www.kfbz.cz/letni-ctenarska-sifra

Milí knihomolové a milovníci literatury,

pro zpestření prázdnin jsme pro vás připravili i letos Letní čtenářskou šifru.

Ta bude probíhat v období od 1. 7. do 31. 8. 2019

Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v jejím průběhu a odpovědi na jednotlivé šifry zasílat i zpětně.

Šifry budou zveřejněny vždy v pondělí a ve středu na FacebookuInstagramu a webu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Své odpovědi nám zasílejte na email: sifra@kfbz.cz, a to nejpozději do 31. 8. 2019 (včetně). V odpovědi uveďte vždy číslo šifry a celé jméno autora a název knihy. (Zapojením se do soutěže a odesláním odpovědi dáváte souhlas, aby Vaše jméno, příjmení a e-mailová adresa byla zpracována pro účely organizace Letní čtenářské šifry 2019 v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, která je správcem údajů. Údaje nebudou předány dalšímu subjektu. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu trvání akce a budou zlikvidovány po vyhodnocení výsledků a zveřejnění výherců v rámci propagace a dokumentace činnosti knihovny. Informace o ochraně osobních údajů v KKFBZ viz kfbz.cz/ochrana-osobnich-udaju.)

Tři nejúspěšnější účastníky, tj. účastníky s nejvyšším počtem zaslaných správných odpovědí, odměníme knižními dárky, roční registrací do knihovny a originální taškou knihovny. Správná a 1. nejrychlejší odpověď na každou šifru bude pokaždé odměněna drobnými dárky. Tyto budou k vyzvednutí v průběhu celé soutěže v informačním pracovišti ve foyer knihovny. Odesilatel nejrychlejší odpovědi bude vždy kontaktován e-mailem. 

Vyhlášení vítězů a předání hlavních cen se uskuteční 25. září 2019 v 17:00 hod. v rámci Klubu milovníku knih (v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, kolektivní studovna, 4. NP budovy 15).

Přejeme Vám krásné léto a hodně zábavy při luštění!

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap