Krajský Magazín 21 vychází v nové žluto-černé grafické podobě

  1.7.2022
Krajský Magazín 21 vychází v nové žluto-černé grafické podobě

ZLÍNSKÝ KRAJ – Červencové vydání krajského měsíčníku Magazín 21, které je v těchto dnech distribuováno do schránek všech domácností ve Zlínském kraji, vychází v nové grafické úpravě.

„Změna vizuální podoby magazínu souvisí se zaváděním nové krajské identity, která postupně nahrazuje původní grafický styl a logo. Přejeme si společně s redakčním týmem, aby se inovovaný magazín čtenářům líbit a v ´moderním kabátu ´ našli své oblíbené rubriky a zajímavé čtení,“ řekl hejtman Radim Holiš. „Věřím, že výrazná žluto-černá barevnost se stane rozpoznatelným symbolem Zlínského kraje a lidé pozitivní barvu slunce přivítají a už si magazín nebudou plést s jinými tiskovinami. Pokud by měl někdo potíže s doručením v místě svého bydliště, prosíme, aby občané tuto skutečnost hlásili na redakční e-mail: redakce@kr-zlinsky.cz,“ dodal hejtman.

Červencové číslo přináší například rozhovor s radní pro školství a kulturu Zuzanou Fišerovou, článek o jednání krajské delegace s Trnavským krajem, informace o nových investorech ve Strategické průmyslové zóně Holešov či shrnutí výsledků soutěže Stavba roku Zlínského kraje 2021.

Čtenáři mohou nahlédnout do zákulisí vrcholového sportu prostřednictvím rozhovoru s hokejovou legendou Jiřím Králíkem, v tipech Centrály cestovního ruchu Východní Moravy najdou inspiraci k prázdninovým výletům napříč Zlínským krajem, milovníci křížovek mohou soutěžit o vstupenky na Letní filmovou školu v Uherském Hradišti a kam se vydat za kulturou a zážitky, poradí stránka plná pozvánek.

Elektronicky si Magazín 21 můžete přečíst zde: www.magazin21.cz.

Zpracovala: Helena Mráčková

1. 7. 2022

 

⬛ Kontakt pro média:
Soňa Ličková
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 602 671 376
sona.lickova@kr-zlinsky.cz

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap