Krajská Výroční konference cestovního ruchu již po šesté. Tentokrát ve Starém Městě

4.2.2015

VÝCHODNÍ MORAVA, ZLÍNSKÝ KRAJ – V pořadí již šestou Výroční konferenci cestovního ruchu Východní Moravy připravila na 10. února Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Místem konání konference bude originální prostor Kongresového centra REC Group ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Konference je určena odborné veřejnost z oblasti cestovního ruchu a její program tomu odpovídá. „Naší snahou je zhodnotit dosavadní výsledky cestovního ruchu, ale také představit koncepce podpory a řízení cestovního ruchu ve Zlínském kraji. Máme se všemi aktéry cestovního ruchu společný cíl – tím je zvyšování efektivity a ekonomické výtěžnosti cestovního ruchu. K tomu přispívají také marketingové aktivity, které připravujeme a s partnery chceme realizovat. Důležitou součástí konferenci jsou konkrétní poznatky z firemní praxe, které vždy přinášejí inspiraci ostatním podnikatelům. Kvalitu naší výroční konference podtrhuje skutečnost, že nad jejím konáním převzala záštitu spolu s členem Rady Zlínského kraje Ladislavem Kryštofem také generální ředitelka České centrály cestovního ruchu Czechtourism Monika Palatková“, přibližuje význam konference Dana Daňová, ředitelka pořadatelské Centrály.

Součástí programu konference je tradičně vyhlášení soutěže HIT sezony, do které podnikatelské i nepodnikatelské subjekty přihlašují své produkty. Na konferenci budou oceněny také významné počiny v cestovním ruchu v roce 2014.

Moderování konference se ujala Eva Frindtová, vydavatelka,  C.O.T. Media, s. r. o. Uspořádání konference finančně podpořila agentura Czechtourism.

Účast na konferenci je podmíněna registrací, kapacita sálu 120 míst je prakticky již nyní naplněna.

4. 2. 2015

PhDr. Dana Daňová
ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.
577 043 900, 733 161 670
dana.danova@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz
www.facebook.com/vychodnimorava