Krajská databáze pomoci je průběžně aktualizována

  8.1.2021
Krajská databáze pomoci je průběžně aktualizována

ZLÍN – Odbor sociálních věcí krajského úřadu připomíná veřejnosti, že od listopadu loňského roku funguje ve Zlínském kraji Databáze pomoci. Zájemci o dobrovolnictví, brigádu, studijní praxi či stáž v sociálních službách najdou na jednom místě potřeby a požadavky organizací, které potřebují v současné náročné době personální výpomoc. Organizace nyní nejvíce poptávají pomoc v přímé péči o klienty, pomoc při úklidu, dezinfekci či v ostatních provozech.

„Databáze pomoci je pravidelně aktualizována a doplňována. Rozvoj dobrovolnictví považujeme za jednu z jasných priorit,“ řekla statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná za sociální oblast a neziskový sektor.

Databázi spravuje Regionální dobrovolnické centrum Zlínského kraje, které zřizuje a provozuje Charita Uherský Brod. Na svých webových stránkách nabízí možnost inzerce potřeb a požadavků všech poskytovatelů sociálních služeb ve Zlínském kraji, eventuálně i jiných pomáhajících služeb. Pokud pro sebe zájemce nenajde vhodnou nabídku, může se registrovat do databáze pomáhajících, která je neveřejná.

Digitální databázi zájemci naleznou zadáním Databáze pomoci

https://www.kr-zlinsky.cz/databaze-pomoci-cl-5007.html

 

nebo prostřednictvím QR kódu v „chytrém“ telefonu.

 

 

 

8. 1. 2021

 

Další informace:
Helena Mráčková
oddělení komunikace a vztahů s veřejností
577 043 191, 731 555 179
helena.mrackova@kr-zlinsky.cz

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny (včetně podatelny)

  • Pondělí 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Úterý ---
  • Středa 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Čtvrtek ---
  • Pátek ---
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap