Kelč hostil Hejtmanský den

24.6.2014
Kelč hostil Hejtmanský den

ZLÍNSKÝ KRAJ, KELČ – Druhý Hejtmanský den letošního roku proběhl dnes odpoledne v Kelči. Čelní představitelé Zlínského kraje v čele s hejtmanem Stanislavem Mišákem se tentokrát setkali se zástupci obcí, podnikatelského sektoru a neziskového sektoru z místních akčních skupin MAS Kelečsko – Lešensko – Starojicko a MAS Rožnovsko.

Na programu byla příprava na další plánovací období, integrovaný plán rozvoje území Rožnovska, aktuální situace krajské sítě MAS či podpora Zlínského kraje obcím v území dotčených MAS. Došlo také na představení přítomných Místních akčních skupin a prezentaci regionálních potravin a Centra Veronica Hostětín.

Spolu s hejtmanem Stanislavem Mišákem se zástupci přítomných MAS diskutovali statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje Jaroslav Drozd, náměstek hejtmana Lubomír Nečas, náměstek hejtmana Ivan Mařák, členové Rady Zlínského kraje Petr Navrátil a Ladislav Kryštof, ředitel Úřadu regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava Ivan Matulík, ředitel Ředitelství silnic Zlínského kraje Bronislav Malý, jednatelka Koordinátora veřejné dopravy Zlínského kraje Věra Fuksová, vedoucí Odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Zlínského kraje (KÚZK) Emilie Slavíková a Tomáš Marek z Odboru strategického rozvoje kraje KÚZK.

Zpracovala: Gabriela Sýkorová Dvorníková

24. 6. 2014

Sýkorová Dvorníková Gabriela
Krajský úřad Zlínského kraje
577 043 190, 731 555 161

Fotografie č. 2 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 3 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 4 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 5 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 6 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 7 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 8 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 9 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 10 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 11 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 12 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 13 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 14 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 15 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 16 (foto: Ludvík Valouch)

web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.