KDE SE OČKUJE

V první fázi očkovací kampaně jsou dvě možnosti – očkovací místa a ordinace praktického lékaře.
Při registraci budete mít možnost vybrat si místo, které máte nejblíže. Pokud máte pocit, že pro vás očkování v očkovacím místě (nemocnici) není vhodné, domluvte se se svým praktickým lékařem.

Na stránce ockoreport.uzis.cz najdete přehled kapacity očkovacích míst. Zjistíte, kolik osob už bylo v daném místě naočkováno, kolik z nich na termín očkování čeká, nebo průměrný počet lidí, které denně dané místo naočkuje.

Další informace k očkovacím místům:
Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně - očkování probíhá v pavilonu 20 (infekční ambulance v budově plicního oddělení). Prostory očkovacího centra jsou nejlépe dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží nebo z vnitřního areálu nemocnice průchozí brankou mezi 20. a 22. pavilonem. Více ZDE.  POZOR! Od 26. 4. bude očkovací místo z nemocnice přesunuto do PSG arény. Lidé, kteří už jsou objednaní k očkování ve zlínské nemocnici na termíny po přestěhování centra, dostanou v nadcházejících dnech do svého mobilu zprávu, která je bude informovat, že mají k očkování přijít už do PSG arény.

Uherskohradišťská nemocnice – očkovací centrum naleznete v budovách P a R ve východní části areálu nemocnice. Pěší mohou projít brankou vedle nákladní brány, dále sledují značení „ Očkovací centrum“. Pro příjezd autem je nutné použít hlavní vjezd do nemocnice, dále následujte značení „ Očkovací centrum“. Více ZDE.

Kroměřížská nemocnice – Od 6. 4. je očkování přesunuto z nemocnice na Výstaviště Kroměříž, kde se očkuje v hale B. Více ZDE

Vsetínská nemocnice - Od 6. 4. je očkování přesunuto z nemocnice do víceúčelové sportovní haly Na Lapači. Více ZDE

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí – budova nové polikliniky (vchod od lékárny), 1. podlaží. Očkovací centrum je v prostorách dosavadní odběrové místnosti a anesteziologické ambulance. Více ZDE.

Luhačovice - IVF Czech Republic s. r. o. (Zdravotní středisko) - Masarykova 315, Luhačovice, 2. patro (tel.: 722 973 408).

MEDICAL PLUS, s.r.o. - Obchodní 1507, Uherské Hradiště, budova Residence Hradební (naproti OD Billa), vchod vedle lékárny, očkovací místo se nalézá ve 2. patře.

Očkovací centrum Uherský Brod - Kino Máj - očkuje se v prostorách kina Máj, více ZDE

Seznam praktických lékařů, kteří chtějí očkovat své pacienty ve věku 70 a více let, najdete ZDE.

Pokud nemáte termín k vakcinaci, nejezděte do očkovacího centra. Bez termínu nebudete naočkováni.

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap