Jízdní řády - veřejná linková doprava

Jízdní řády

Celostátní informační systém o jízdních řádech umožňuje vyhledávat spojení autobusem, vlakem, letadlem a v některých případech i MHD a využívat možnosti kombinace všech těchto druhů spojení. Dopravci mají povinnost do systému dodávat platné jízdní řády autobusové a železniční dopravy, takže informace jsou stále aktuální.

JŘ ve formátu PDF umožňují vyhledat jízdní řády všech autobusových linek a železničních tratí a rovněž jízdní řády ODIS (Ostravský dopravní informační systém) a PID (Pražská integrovaná doprava) v klasické tabulkové podobě.

Možnost vyhledávání vlakového spojení po celé Evropě umožňuje vyhledávač německé železniční společnosti DB AG.

Jízdní řády městské hromadné dopravy ve městech Zlínského kraje:

- Zlín a Otrokovice (dopravce: Dopravní společnost Zlín – Otrokovice, s.r.o.):

a) Autobusové linky

b) Trolejbusové linky

- Vsetín a Valašské Meziříčí (dopravce: ČSAD Vsetín, a.s.)

- Uherské Hradiště, Staré Město a Kunovice (dopravce: ČSAD Uherské Hradiště a.s.)

- Kroměříž (dopravce: Kroměřížské technické služby)