Jízdní řády - veřejná linková doprava

Jízdní řády

Celostátní informační systém o jízdních řádech umožňuje vyhledávat spojení autobusem, vlakem, letadlem a v některých případech i MHD a využívat možnosti kombinace všech těchto druhů spojení. Dopravci mají povinnost do systému dodávat platné jízdní řády autobusové a železniční dopravy, takže informace jsou stále aktuální.

Na webu ID-ZK jsou zveřejňovány jízdní řády dopravců zajišťujících dopravní obslužnost Zlínského kraje.

JŘ ve formátu PDF umožňují vyhledat jízdní řády všech autobusových linek a železničních tratí a rovněž jízdní řády ODIS (Ostravský dopravní informační systém) a PID (Pražská integrovaná doprava) v klasické tabulkové podobě.

Možnost vyhledávání vlakového spojení po celé Evropě umožňuje vyhledávač německé železniční společnosti DB AG.

Jízdní řády městské hromadné dopravy ve městech Zlínského kraje:

- Zlín a Otrokovice (dopravce: Dopravní společnost Zlín – Otrokovice, s.r.o.):

a) Autobusové linky

b) Trolejbusové linky