Informace o výzvě

Pro koho:

• Občanská sdružení založená dle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů.
  • Obecně prospěšné společnosti založené dle zákona č. 248/1995 Sb., o obecně prospěšných společnostech a změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
  • Církevní právnické osoby založené podle zákona č. 3/2002 Sb., o církvích a náboženských společnostech, ve znění pozdějších předpisů.
  • Právnické osoby vykonávající činnost školy nebo školského zařízení zapsané ve školském rejstříku.

Aktivity:

• Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta dospělých – dobrovolných a profesionálních pracovníků středisek a center ekologické výchovy, ekologických poraden a NNO.
  • Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta v rámci školních programů rozvíjejících školní i mimoškolní aktivity, EVVO pedagogických a nepedagogických pracovníků škol a školských zařízení.
  • Neperiodické publikace, informační a výukové materiály a programy se zaměřením na EVVO.
  • Osvěta a poradenství pro veřejnost týkající se ochrany přírody a životního prostředí.
  • Místní aktivity EVVO pro rozvoj partnerství NNO, veřejné správy, školství a dalších typů subjektů.
  • Podpora rozvoje služeb a servisních činností pro EVVO.
  • Podpora projektů začínajících subjektů EVVO.
  • Podpora projektů se zaměřením na inovativní metody v EVVO.

Příjem žádostí:

U K O N Č E N........(Do 26.dubna 2011 do 12.00)

Kontaktní osoba:

RNDr. Jarmila Dupejová (tel. 577 043 365)

Technická podpora:

Bc. Tomáš Kaplan (tel. 577 043 781)