Informace o investičních akcích spolufinancovaných z programu (SROP)

Společný regionální operační program - SROP je souhrnný dokument zahrnující rozvojové priority sedmi regionů soudržnosti, které mohly být v období let 2005 - 2008 podporovány ze strukturálních fondů Evropské unie.
V rámci tohoto programu bylo vymezeno 5 priorit, včetně rozvoje dopravní infrastruktury v regionech. Podpora byla zaměřena na investice do výstavby, rekonstrukce a modernizaci silnic II. a III. třídy, včetně odstraňování bodových závad (mosty) a nepříznivých dopadů na obyvatelstvo (obchvaty měst apod.).

V rámci programu SROP byly realizovány některé investiční akce v oblasti dopravy ve Zlínském kraji. Bližší informace naleznete zde.