Indonéská velvyslankyně navštívila Holešov

1.11.2021
Indonéská velvyslankyně navštívila Holešov

Indonéská velvyslankyně Kennsy Dwi Ekaningsih navštívila Holešov, kam přijela osobně poděkovat Ivetě Dvořákové, ženě, která zorganizovala sbírku pro oblast zasaženou cyklonem Seroja. Ten se východní částí Indonésie prohnal na začátku dubna. Při této příležitosti se velvyslankyně setkala také s hejtmanem Zlínského kraje Radimem Holišem a náměstkem pro dopravu Radkem Doleželem.

Velvyslankyně si v doprovodu představitelů města Holešova prohlédla tamní zámek, zúčastnila se pietního aktu u pomníku Tomáše Garrigua Masaryka a poslechla si koncert Filharmonie Bohuslava Martinů.

• pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00