INDIVIDUÁLNÍ PODPORA v sekci Sociální věci

O poskytnutí individuální podpory může žadatel požádat pouze ve výjimečných případech na mimořádně významné projekty, akce nebo aktivity s regionálním významem v sekci Sociální věci.

Individuální podporou je možné podpořit pouze projekty, akce nebo aktivity, které nejsou podporovány v rámci vyhlášeného dotačního Programu v dané sekci Fondu.  Požadovaná podpora z rozpočtu Zlínského kraje může dosáhnout maximálně 70% celkových způsobilých nákladů; u obcí nad 5 000 obyvatel maximálně 50%.

Kontaktní osoba pro tuto sekci v oblasti individuální dotace je Jana Lajzová, Odbor sociálních věcí, telefon: 577 043 328, email: jana.lajzova@kr-zlinsky.cz.

Je nutné před písemným odeslání projednat Vaši žádost s kontaktní osobou.

Formulář žádosti o individuální podporu a formulář závěrečné zprávy Vám na vyžádání poskytne kontaktní osoba