INDIVIDUÁLNÍ PODPORA v sekci Rozvojové programy a krizové řízení

O poskytnutí individuální podpory může žadatel požádat pouze VE VÝJIMEČNÝCH PŘÍPADECH na mimořádně významné projekty, akce nebo aktivity s regionálním významem v sekci Rozvojové programy a krizové řízení.

Individuální podporou je možné podpořit pouze projekty, akce nebo aktivity, které nejsou podporovány v rámci žádného vyhlášeného dotačního Programu v dané sekci Fondu a jsou realizovány včetně úhrad v příslušném kalendářním roce.  Požadovaná podpora z rozpočtu Zlínského kraje může dosáhnout maximálně 70% celkových způsobilých nákladů; u obcí nad 5 000 obyvatel maximálně 50%.

Kontaktní osoba pro tuto sekci v oblasti individuálnídotace je Mgr. Pavlína Nováková, Odbor Kancelář hejtmana, telefon: 577 043 180, email: pavlina.novakova@kr-zlinsky.cz.

Je nutné před písemným odeslání projednat Vaši žádost s kontaktní osobou.

Formulář žádosti o individuální podporu a formulář závěrečné zprávy Vám na vyžádání poskytne kontaktní osoba

ÚŘEDNÍ HODINY ZRUŠENY

Provoz podatelny