I hudba může pomoci onkologickým pacientům

9. 3. 2022

V sobotu 12. března od 17 hodin se v kavárně ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU uskuteční 4. ročník benefičního koncertu I HUDBA MŮŽE POMOCI v rámci projektu Pomáháme onkologii. Vystoupí žáci ZUŠ Zlín, kapela zpěvačky Jiřiny Lysákové a večer uzavře zlínská kapela MERS. Připravený je bohatý doprovodný program. Výtěžek ze vstupného i z prodejních předmětů poputuje k onkologickým pacientům KNTB a.s. ve Zlíně. Akci pořádá zpěvačka Jiřina Lysáková a 14|15 Baťův institut, příspěvková organizace.

Návštěvníci koncertu uvidí celkem tři hudební tělesa ze Zlína. Akci budou otvírat žáci ZUŠ Zlín - Jižní Svahy, poté vystoupí se svou kapelou zlínská zpěvačka Jiřina Lysáková. Po jejich vystoupení bude předán šek zástupcům Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a večer završí koncert kapely MERS.

Vstup na benefiční koncert je 100 Kč a tak jako předchozí ročníky i letos jde celá částka do zapečetěné kasičky. To však není jediný způsob, jak mohou lidé přispívat a pomáhat. V rámci doprovodného programu benefičního koncertu bude probíhat prodej mnoha různých krásných předmětů, mezi nimiž budou i náramky přátelství z projektu Pomáhejme onkologii.

„Opět je letos možné pořádat charitativní akce a můžeme tak podpořit právě tento koncert na pomoc onkologickým pacientům ve Zlíně. Věřím, že si návštěvníci tento večer užijí a zároveň tak přispějí na dobrou věc,“ uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

„Žijeme v hodně složité době, kdy epidemii vystřídala válka, se kterou jsou spojené sbírky a charitativní akce. I v této situaci je však důležité pořádat akce se zavedenou tradicí, protože onkologie je oblast, která si pravidelnou podporu vyžaduje. Jsem ráda, že se v této složité době nezapomnělo na benefiční koncert, který se již tradičně koná na podporu projektu Pomáháme onkologii,“ uvedla Zuzana Fišerová, radní pro oblast kultury a školství.

Více informací na www.14-15.cz.

 

Kontakt:

Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, příspěvková organizace

14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín

Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz

onkologie-nove-logo.jpg
onkologie.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap