Dohoda o spolupráci NNO a Zlínského kraje

Prosazování společných cílů a zájmů, výměna a využívání zkušeností a koordinace aktivit spolupracujících subjektů, na této formě spolupráce se shodli Zlínský kraj a Asociace nestátních neziskových organizací Zlínského kraje (ANNO).
 
Společné memorandum má napomoci v rozvoji neziskových organizací, jenž spontánně vznikají na základě svobodného rozhodnutí občanů, na území Zlínského kraje. Právě tyto organizace se snaží o udržování a rozvoj kulturních, společenských, sociálních aktivit. V následujících letech je předpoklad zvýšení spolupráce neziskového sektoru především v oblasti vzdělávání a také realizaci společného projektu s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně.
Slavnostní podpis memoranda o vzájemné spolupráci a následné vytvoření partnerství se uskuteční 18. června 2010 v sídle Zlínského kraje.
Memorandum mezi Asociací krajů České republiky a Asociací nestátních neziskových organizací v České republice vstoupilo v platnost v září loňského roku. Pravomoc poté převzaly jednotlivé kraje, které navazují spolupráci s Asociací nevládních neziskových organizací (ANNO).
Stejnou dohodu, jakou uzavřel Zlínský kraj a ANNO, již v České republice podepsalo 8 krajů: http://www.vlada.cz/scripts/detail.php?pgid=786
 

dokumenty ke stažení

.pdf Dohoda Zlínský kraj a NNO 459,33 kB

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny (včetně podatelny)

  • Pondělí 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Úterý ---
  • Středa 9:00 - 12:00 13:00 - 15:00
  • Čtvrtek ---
  • Pátek ---
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap