Do muzea na Prázdninové čarování

21. 7. 2022

Oblíbený letní program s názvem Prázdninové čarování proběhne ve čtvrtek 21. a pátek 22. července v Muzeu regionu Valašsko na zámku Vsetín.

Akce je primárně určena pro rodiny s dětmi, přijít ale může každý, kdo má rád tvoření, dobrodružství a zábavu. „Začínáme vždy v 9 hodin ráno a budeme pro vás k dispozici až do 15 hodin. Je pouze na vás, kdy dorazíte, kolik času u nás strávíte a čemu se budete věnovat. Hlavní je, abyste si to tady příjemně užili,“ vzkazuje kurátor akce Jan Husák. Na příchozí čeká výtvarná dílna, zámecká pátračka po pokladu a řada dalších aktivit. „Budou si také moci projít všechny návštěvnické prostory, včetně výstav, expozic nebo vyhlídky ve věži,“ doplnil Husák.

Provoz vsetínského zámku nebude v době konání programu nijak omezen. Otevřeno je denně kromě pondělí, vždy od 9 do 17 hodin. Další podrobnosti najdete na www.muzeumvalassko.cz a @muzeumregionuvalassko.

Ilustrační fota archiv MRV

Jiří Koňařík