Do muzea na Prázdninové čarování

12. 7. 2021

Výtvarná dílna, pátrání po pokladu, projekce filmů či zábavné pokusy. To vše a mnohé další čeká na účastníky Prázdninového čarování, které proběhne ve čtvrtek 15. a pátek 16. července na zámku Vsetín.

Akce Muzea regionu Valašsko je primárně určena pro rodiny s dětmi, přijít ale může každý, kdo má rád tvoření, dobrodružství a zábavu. „Začínáme vždy v 9 hodin ráno a budeme pro vás k dispozici až do 15 hodin. Je pouze na vás, kdy dorazíte, kolik času u nás strávíte a čemu se budete věnovat. Hlavní je, abyste si to tady příjemně užili,“ vzkazuje kurátor akce Jan Husák.

Na příchozí čeká výtvarná dílna, zámecká pátračka po pokladu, filmové projekce, přírodovědná hra i zábavné pokusy. „Budou si také moci projít všechny návštěvnické prostory, včetně výstav, expozic nebo vyhlídky ve věži,“ doplnil Husák.To vše jen za 40 Kč na osobu a den. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Další podrobnosti najdete na www.muzeumvalassko.cz a Facebooku @muzeumregionuvalassko.

Jiří Koňařík

Propagační pracovník

konarik@muzeumvalassko.cz

tel. 571 411 690, 605 509 928

Muzeum regionu Valašsko, p. o.

Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín

www.muzeumvalassko.cz