Do Lešné na Lovecké slavnosti

6.9.2020 - 6.9.2020
areál zámku Lešná u Valašského Meziříčí
Muzeum regionu Valašsko, p. o.
Jiří Koňařík, konarik@muzeumvalassko.cz, tel. 571 411 690, 605 509 928
www.muzeumvalassko.cz

Bohatý program s rybářskou a mysliveckou tématikou nabídne akce Lovecké slavnosti, která proběhne v neděli 6. září od 14 hod. v areálu zámku Lešná u Val. Meziříčí. Čeká vás spousta zábavy pro celou rodinu, pohodová atmosféra i vůně zvěřinových a rybích specialit.

Muzeum regionu Valašsko akci původně plánovalo na červen, pod tlakem koronavirových opatření ale termín raději odsunulo na 6. září. Slavnosti se konají venku, takže není třeba roušek ani dalších omezení. Naopak se můžete těšit na příjemné strávené odpoledne. Organizátoři připravují sokolnickou show, vystoupení kynologů s loveckými plemeny psů, výstavu rybích trofejí, ukázku vábení různých druhů zvěře nebo prezentaci rybářského sportu zastoupeného místní organizací Českého rybářského svazu v Hustopečích nad Bečvou. Děti se mohou pobavit při kvízové stezce zámeckým parkem, odpoledne zpříjemní cimbálová muzika Bača a připraveny také budou zvěřinové a rybí speciality. „V rámci akce budou zdarma zpřístupněny výstavy Barevný svět a Fotografie hub,“ doplnila hlavní organizátorka akce Květa Zemanová.