Centrála cestovního ruchu Východní Moravy získala Velkou cenu cestovního ruchu hned dvakrát

  15.1.2016
Centrála cestovního ruchu Východní Moravy získala Velkou cenu cestovního ruchu hned dvakrát

BRNO – Hned dvě ocenění získala dnes (14.1.2016)  na brněnském veletrhu GO a REGIONTOUR Centrála cestovního ruchu Východní Moravy za svou práci při propagaci Zlínského kraje. V kategorii Nejlepší jednotná kampaň získala první cenu za realizaci kampaně Cyril a Metoděj – autentický příběh naší země, v kategorii Nejlepší turistický produkt získala třetí místo za produkt Východní Morava -cesty za zdravím. Výsledky soutěže o Velkou cenu cestovního ruchu vyhlašují v několika kategoriích Brněnské veletrhy a výstavy společně s nakladatelstvím C. O. T. Media. 

„Centrála cestovního ruchu Východní Moravy v roce 2015 realizovala několik projektů, které byly zaměřeny na cílenou podporu turismu jak na území Zlínského kraje, tak i v celé ČR. Do soutěže o Velkou cenu cestovního ruchu jsme se přihlásili ve dvou kategoriích. Nesmírně nás těší, že kampaň k projektu “Cyril a Metoděj, autentický příběh naší země“ získala národní Velkou cenu cestovního ruchu. Současně nás těší také výrok poroty, kterou na tomto projektu zaujala vysoká úroveň kreativity i zpracování, stejně jako spojení komplexního a profesionálního přístupu se silným příběhem, který je zajímavý pro cílové skupiny. Naše dobrá práce byla dále oceněna třetím místem v kategorii nejlepší produkt za projekt Východní Morava – cesty za zdravím. Udělení prestižní ceny pro oba přihlášené projekty považuji za významné ocenění naší práce předními odborníky v cestovním ruchu“, říká Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, která byla nositelem obou soutěžních projektů.

Vítězná kampaň k projektu Cyril a Metoděj, autentický příběh naší země byla realizována z prostředků Integrovaného operačního programu s dopady do území 7 krajů, vč. Hlavního města Prahy. Projekt jako takový atraktivní formou seznamuje s odkazem sv. Cyrila a Metoděje a obdobím Velkomoravské říše a motivuje a inspiruje k návštěvě míst, která jsou součástí příběhu. Kampaň zahrnuje, kromě standardních nástrojů, také netradiční, ale velmi působivé prvky: pouliční divadlo, ukázky života starých Slovanů, ale také geocaching, zábavné kvízy apod.

„Jsem nesmírně potěšena, že marketingová kampaň k projektu Cyril a Metoděj – autentický příběh naší země získala Velkou cenu cestovního ruchu. Spolu s námi tuto radost sdílejí kolegové z Moravskoslezského kraje a Centrály cestovního ruchu Jižní Moravy, kteří byli finančními partnery tohoto úspěšného projektu“, neskrývá spokojenost Dana Daňová.  

Druhý oceněný projekt s názvem Východní Morava – cesty za zdravím byl připraven s cílem zvýšit zájem o region Východní Morava, který nabízí řadu aktivit spojených se zdravým životním stylem. Jednotlivé programy pro zdraví, které jsou součástí projektu, představují zdravé tipy a dovolenkové programy v regionu. Návštěvníkům je region prezentován jako vhodný pro aktivní dovolenou, přitom je využito existence kvalitní infrastruktury pro lázeňské pobyty, wellness aktivity, možnosti aktivního pohybu v přírodě i sportovního vyžití.

„Zde sledujeme trendy chování návštěvníků, u nichž zájem o aktivní dovolenou roste, nabízíme jiný úhel pohledu na náš region a také  proto je pro nás skvělou zprávou ocenění projektu Východní Morava cesty za zdravím třetím místem ve Velké ceně cestovního ruchu v kategorii nejlepší produkt“, komentuje výsledek Dana Daňová.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, kterou v roce 2007 zřídil Zlínský kraj zejména k propagaci svého území jako turistické destinace, za dobu své existence získala přes dvacet ocenění na národní i regionální úrovni za přípravu produktů, marketingových kampaní či tiskoviny pro turisty. Centrála byla v roce 2010 vyhodnocena jako nejlepší destinační management České republiky za období let 1993 - 2010, v roce 2011 byla ředitelka CCRVM Dana Daňová vyhlášena Osobností cestovního ruchu  České republiky. V roce 2015 získala Centrála cestovního ruchu Vekou cenu cestovního ruchu v kategorii Nejlepší jednotná kampaň. 

 

Další informace:

PhDr. Dana Daňová
ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.
577 043 900, 733 161 670
dana.danova@vychodni-morava.cz
www.vychodni-morava.cz
www.facebook.com/vychodnimorava

Mgr. Renata Janečková
tisková mluvčí
Krajský úřad Zlínského kraje
577 043 190, 731 555 161
renata.janeckova@kr-zlinsky.cz

 

 

 

 

 

 

Fotografie č. 2 (foto:Ludvík Valouch)
Fotografie č. 3 (foto:Ludvík Valouch)
Fotografie č. 4 (foto:Ludvík Valouch)
Fotografie č. 5 (foto:Ludvík Valouch)
Fotografie č. 6 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 7 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 8 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 9 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 10 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 11 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 12 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 13 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 14 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 15 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 16 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 17 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 18 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 19 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 20 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 21 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 22 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 23 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 24 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 25 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 26 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 27 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 28 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 29 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 30 (foto: Ludvík Valouch)
Fotografie č. 31 (foto: Ludvík Valouch)

Dokumenty ke stažení

.zip Fotografie ke stažení 54734,96 kB

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny

  • Pondělí 8:00 - 17:00
  • Úterý 8:00 - 15:00
  • Středa 8:00 - 17:00
  • Čtvrtek 8:00 - 15:00
  • Pátek 8:00 - 13:00
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap
web, intranet, redakční systém ESMEDIA Interactive s.r.o.