Bulharsko: Letem světem s Honzou Husákem

11. 4. 2022

Spoustu zajímavých zážitků, fotografií i turistických tipů nabídne přednáška cestovatele Honzy Husáka Bulharsko: Letem světem, která proběhne v úterý 12. dubna v Muzeu regionu Valašsko na zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.

Bulharsko je často vnímáno jen jako destinace pro letní dovolenou na plážích u Černého moře. Programový pracovník Muzea regionu Valašsko, středoškolský profesor, fotograf a cestovatel v jedné osobě Honza Husák vám ale ukáže, že jde v prvé řadě o velmi rozmanitou zemi se spoustou zajímavých míst, která stojí za to vidět. „Už jsem toho procestoval poměrně hodně, ale na Bulharsko nedám dopustit. Pokud máte rádi pestrou dovolenou, krásná místa a spoustu zajímavostí, v tom případě vyrazte tam,“ tvrdí Honza Husák.

V rámci jeho přednášky Bulharsko: Letem světem podniknete dvoutýdenní trek v pohoří Rila a Pirin, navštívíte nejvyšší horu Balkánu či mramorovou pyramidu Vichrenu, budete obdivovat jeskyně, kláštery i historická města Tarnovo, Melnik a Sofia, no a na závěr si užijete i tu pohodu na černomořské riviéře. „Čeká nás výprava plná zážitků, fotografií a turistických tipů,“ doplnil Husák. Další podrobnosti najdete na stránkách www.muzeumvalassko.cz a @muzeumregionuvalassko.

 

Propagační pracovník Muzea regionu Valašsko

e-mail: konarik@muzeumvalassko.cz

tel. 571 411 690, 605 509 928

www.muzeumvalassko.cz

@muzeumregionuvalassko

tz---bulharsko---letem-svetem-s-honzou-husakem-1.jpg
tz---bulharsko---letem-svetem-s-honzou-husakem-2.jpg« zpět

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap